%

Pellet Premium GOLD 6mm dębowo-bukowy

870,00  799,00  / tona

Dostępność  na magazynie

Kotły na pellet każdego typu, Komini na pellet.

Wartość opałowa ok. 18,5 MJ/kg
Zawartość popiołu 0,5 %
Zawartość wilgoci ok. 5 %
Wytrzymałość mechaniczna 97,7%

 

Pellet PREMIUM GOLD, to produkt POLSKI, który wytwarzany jest wyłącznie z naturalnych i ekologicznych surowców, przyjaznych dla środowiska. Nie posiada żadnych domieszek płyt meblowych, kory czy innych zanieczyszczeń. Produkowany jest wyłącznie z czystej trociny, której 75% stanowi dąb i buk, zaś 25% to trociny sosnowa dodawana jako lepiszcze. Podczas spalanie nie tworzą się spieki, które są groźne dla palnika i uciążliwe dla użytkownika.

Opakowanie i wysyłka
– Pellet jest pakowany w worki foliowe.
– Waga 1 worka 15kg.
– Wysyłka na paletach jednorazowych o wymiarach 110×110cm.
– Na 1 palecie znajduje się 66 worków = 990kg.
– Worki na palecie są zabezpieczone folią stretch.
– Towar jest dostarczany samochodami ciężarowymi wyposażonymi w windy samowyładowcze.
– Palety z samochodu wyładowuje kierowca, w miejsce do którego może dojechać autem.

Polski ekogroszek wesoła

Ekogroszek ROYAL to polski produkt, który pochodzi z kopalni wesoła. Korzystając z tego materiału, można osiągnąć wysokie efekty, a więc przyjemne ciepło w domu. Proponowany ekogroszek wesoła powstał z węgla wysokokalorycznego (28000-29000 kJ/kg), przez co odznacza się bardzo wysoką jakością. W dodatku, po spaleniu, ekogroszek wesola pozostawia minimalną ilość popiołu. Wybierając produkt, jaki oferuje kwk wesoła, po tygodniu palenia wymieciesz z pieca zaledwie małą garstkę popiołu. Jeżeli chodzi o ekogroszek wesoła spiekalność to ten parametr również jest bardzo dobry, ponieważ wynosi Ri Rogi=0-5.

Najlepszy ekogroszek z kopalni wesoła

Bardzo wydajny, a jednocześnie pozwalający na minimalne życie groszek wesoła cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. W końcu ekogroszek z kopalni wesoła jest wysokiej jakości produktem, palącym się bardzo długo. Z jego pomocą powstaje piękny płomień, który zapewnia przyjemne ciepło w domu. Zdecydowanie kopalnia wesoła ekogroszek ma najlepszy na rynku. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Wybierając ekogroszek workowany wesoła nie zaskoczy Cię żadna pogoda

Dlaczego ekogroszek kopalnia wesoła produkuje najlepszy? Głównie ze względu na poszanowanie Klienta i jego potrzeb. Kopalnia kwk wesola dba o zadowolenie Klientów i chce, aby każdy mógł korzystać wydajnego i bardzo dobrej jakości materiału opałowego. Warto wybrać ekogroszek wesoła cena tego materiału jest bardzo korzystna. Nie dość, że najlepsza jest kwk wesoła, ekogroszek jest równie wysokiej jakości.

 

Dostawa - Transport

KOSZTY TRANSPORTU:

  • OLEŚNICA +50km transport gratis
  • OLEŚNICA +50-100km koszt transportu 30zł/tona
  • OLEŚNICA +100-150km koszt transportu 60zł/tona
  • WYSYŁKA KURIEREM CAŁA POLSKA + 120zł/tona
  • WYSYŁKA KURIEREM ZA POBRANIEM – CAŁA POLSKA +140zł/tona